Артюх Анжела Петрівна
Artyuh Angela PetrivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380984882716
- Електронна пошта:
- artyukhangela@ukr.net
- Адреса:
- Кременчук, р-н Крюківський, вул. Івана Мазепи, буд. 67, кв. 3
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Полтавської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Артюх Анжела Петрівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Артюх Анжела Петрівна?
Адвокат Артюх Анжела Петрівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Артюх Анжела Петрівна у м. Кременчук?
Артюх Анжела Петрівна працює в Кременчук, р-н Крюківський, вул. Івана Мазепи, буд. 67, кв. 3
Як зв'язатися із адвокатом Артюх Анжела Петрівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380984882716. Приїхати на адресу Кременчук, р-н Крюківський, вул. Івана Мазепи, буд. 67, кв. 3. Адвокат Артюх Анжела Петрівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |