Бем Юрій Юрійович

Bem Yuriy Yuriyovich

Контактна інформація

Електронна пошта:
urzem-ua@ukr.net
Адреса:
Кропивницький, р-н Подільський, вул. Гагаріна, буд. 9, кв. 200
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Кіровоградської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Бем Юрій Юрійович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Бем Юрій Юрійович?

Адвокат Бем Юрій Юрійович працює:

  • Понеділок: 08:00 - 17:00
  • Вівторок: 08:00 - 17:00
  • Середа: 08:00 - 17:00
  • Четвер: 08:00 - 17:00
  • П'ятниця: 08:00 - 17:00
  • Субота: 11:00 - 16:00

Як знайти адвоката Бем Юрій Юрійович у м. Кропивницький?

Бем Юрій Юрійович працює в Кропивницький, р-н Подільський, вул. Гагаріна, буд. 9, кв. 200

Як зв'язатися із адвокатом Бем Юрій Юрійович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, . Приїхати на адресу Кропивницький, р-н Подільський, вул. Гагаріна, буд. 9, кв. 200. Адвокат Бем Юрій Юрійович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 08:00 17:00
Вівторок 08:00 17:00
Середа 08:00 17:00
Четвер 08:00 17:00
П'ятниця 08:00 17:00
Субота 11:00 16:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Бем Ю. Ю.

Адвокати поруч