Бінько Ігор Ігорович

Binko Igor Igorovich

Контактна інформація

Телефон:
380675001888
Електронна пошта:
igor.binko888@gmail.com
Адреса:
Київ, р-н Шевченківський, вул. Пирогова, буд. 2, оф. 56
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Київської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Бінько Ігор Ігорович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Бінько Ігор Ігорович?

Адвокат Бінько Ігор Ігорович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Бінько Ігор Ігорович у м. Київ?

Бінько Ігор Ігорович працює в Київ, р-н Шевченківський, вул. Пирогова, буд. 2, оф. 56

Як зв'язатися із адвокатом Бінько Ігор Ігорович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380675001888. Приїхати на адресу Київ, р-н Шевченківський, вул. Пирогова, буд. 2, оф. 56. Адвокат Бінько Ігор Ігорович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Бінько І. І.

Адвокати поруч