Бондаренко Олександр Іванович
Bondarenko Oleksandr Ivanovich
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 01.11.2012 на підставі заяви адвоката від 01.11.2012р.
Контактна інформація
- Телефон:
- 380505250141
- Електронна пошта:
- bond1959@ukr.net
- Адреса:
- Краматорськ, вул. Паркова, буд. 26, кв. 5
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Донецької області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Бондаренко Олександр Іванович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Бондаренко Олександр Іванович?
Адвокат Бондаренко Олександр Іванович працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Бондаренко Олександр Іванович у м. Краматорськ?
Бондаренко Олександр Іванович працює в Краматорськ, вул. Паркова, буд. 26, кв. 5
Як зв'язатися із адвокатом Бондаренко Олександр Іванович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380505250141. Приїхати на адресу Краматорськ, вул. Паркова, буд. 26, кв. 5. Адвокат Бондаренко Олександр Іванович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |
Адвокати поруч
- Андросов Антон Олексійович
- Антипенко Дмитро Олександрович
- Апанасенко Костянтин Федорович
- Арустамов Арсен Володимирович
- Білоконь Олена Юріївна
- Більцан Костянтин Миколайович
- Берзінь Сергій Людвигович
- Богданов Олександр Олександрович
- Бондар Денис Володимирович
- Василенко Ганна Вікторівна