Бурнашев Павло Валерійович
Burnashhev Pavlo ValeriyovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380975241298
- Електронна пошта:
- burnashev_lincoln@ukr.net
- Адреса:
- Київ, р-н Подільський, вул. Костянтинівська, буд. 32, оф. 3
- Діяльність:
- в Адвокатське об'єднання: "ЛІНКОЛЬН"
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Бурнашев Павло Валерійович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Бурнашев Павло Валерійович?
Адвокат Бурнашев Павло Валерійович працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Бурнашев Павло Валерійович у м. Київ?
Бурнашев Павло Валерійович працює в Київ, р-н Подільський, вул. Костянтинівська, буд. 32, оф. 3
Як зв'язатися із адвокатом Бурнашев Павло Валерійович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380975241298. Приїхати на адресу Київ, р-н Подільський, вул. Костянтинівська, буд. 32, оф. 3. Адвокат Бурнашев Павло Валерійович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |