Дементьєв Тарас Михайлович
Dementev Taras MihaylovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380951573597
- Електронна пошта:
- kmkdka.3012@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Голосіївський, вул. Метрологічна, буд. 14, корп. 3, кв. 204
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів міста Києва
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Дементьєв Тарас Михайлович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Дементьєв Тарас Михайлович?
Адвокат Дементьєв Тарас Михайлович працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Дементьєв Тарас Михайлович у м. Київ?
Дементьєв Тарас Михайлович працює в Київ, р-н Голосіївський, вул. Метрологічна, буд. 14, корп. 3, кв. 204
Як зв'язатися із адвокатом Дементьєв Тарас Михайлович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380951573597. Приїхати на адресу Київ, р-н Голосіївський, вул. Метрологічна, буд. 14, корп. 3, кв. 204. Адвокат Дементьєв Тарас Михайлович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |