Демидович Леоніда Кузьмівна
Demidovich Leonida Kuzmivna
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 18.01.2017 на підставі заяви адвоката
Контактна інформація
- Телефон:
- 380968622511
- Електронна пошта:
- kdka.zt@ukr.net
- Адреса:
- Житомир, р-н Богунський, просп. Миру, буд. 17, кв. 118
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Житомирської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Демидович Леоніда Кузьмівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Демидович Леоніда Кузьмівна?
Адвокат Демидович Леоніда Кузьмівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Демидович Леоніда Кузьмівна у м. Житомир?
Демидович Леоніда Кузьмівна працює в Житомир, р-н Богунський, просп. Миру, буд. 17, кв. 118
Як зв'язатися із адвокатом Демидович Леоніда Кузьмівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380968622511. Приїхати на адресу Житомир, р-н Богунський, просп. Миру, буд. 17, кв. 118. Адвокат Демидович Леоніда Кузьмівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |