Фурдилова Людмила Анатоліївна

Furdilova Lyudmila Anatoliivna

Контактна інформація

Телефон:
380503077011
Електронна пошта:
fyrdulova@ukr.net
Адреса:
Полтава, р-н Подільський, вул. Панянка, буд. 65, літ. Б, кв. 84
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Полтавської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Фурдилова Людмила Анатоліївна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Фурдилова Людмила Анатоліївна?

Адвокат Фурдилова Людмила Анатоліївна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Фурдилова Людмила Анатоліївна у м. Полтава?

Фурдилова Людмила Анатоліївна працює в Полтава, р-н Подільський, вул. Панянка, буд. 65, літ. Б, кв. 84

Як зв'язатися із адвокатом Фурдилова Людмила Анатоліївна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380503077011. Приїхати на адресу Полтава, р-н Подільський, вул. Панянка, буд. 65, літ. Б, кв. 84. Адвокат Фурдилова Людмила Анатоліївна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Фурдилова Л. А.

Адвокати поруч