Глущук Наталія Валентинівна

Glushchuk Nataliya Valentinivna

Контактна інформація

Телефон:
380958079985
Електронна пошта:
glushuk19811014@ukr.net
Адреса:
Кропивницький, вул. Металургів, буд. 32, кв. 32
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Кіровоградської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Глущук Наталія Валентинівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Глущук Наталія Валентинівна?

Адвокат Глущук Наталія Валентинівна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Глущук Наталія Валентинівна у м. Кропивницький?

Глущук Наталія Валентинівна працює в Кропивницький, вул. Металургів, буд. 32, кв. 32

Як зв'язатися із адвокатом Глущук Наталія Валентинівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380958079985. Приїхати на адресу Кропивницький, вул. Металургів, буд. 32, кв. 32. Адвокат Глущук Наталія Валентинівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Глущук Н. В.

Адвокати поруч