Гулак Наталія Анатоліївна
Gulak Nataliya Anatoliivna
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 14.11.2012 на підставі заяви адвоката від 14.11.2012 р. у зв'язку із несумісністю
Контактна інформація
- Адреса:
- Житомир, р-н Богунський, вул. Шелушкова, буд. 135
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Житомирської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Гулак Наталія Анатоліївна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Гулак Наталія Анатоліївна?
Адвокат Гулак Наталія Анатоліївна працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Гулак Наталія Анатоліївна у м. Житомир?
Гулак Наталія Анатоліївна працює в Житомир, р-н Богунський, вул. Шелушкова, буд. 135
Як зв'язатися із адвокатом Гулак Наталія Анатоліївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, . Приїхати на адресу Житомир, р-н Богунський, вул. Шелушкова, буд. 135. Адвокат Гулак Наталія Анатоліївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |