Жураховська Вікторія Вікторівна

Gurahovska Viktoriya Viktorivna

Контактна інформація

Телефон:
380500648565
Електронна пошта:
vastreya@gmail.com
Адреса:
Полтава, р-н Шевченківський, вул. Великотирнівська, буд. 14, кв. 92
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Полтавської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Жураховська Вікторія Вікторівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Жураховська Вікторія Вікторівна?

Адвокат Жураховська Вікторія Вікторівна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Жураховська Вікторія Вікторівна у м. Полтава?

Жураховська Вікторія Вікторівна працює в Полтава, р-н Шевченківський, вул. Великотирнівська, буд. 14, кв. 92

Як зв'язатися із адвокатом Жураховська Вікторія Вікторівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380500648565. Приїхати на адресу Полтава, р-н Шевченківський, вул. Великотирнівська, буд. 14, кв. 92. Адвокат Жураховська Вікторія Вікторівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Жураховська В. В.

Адвокати поруч