Гузій Сергій Михайлович

Guziy Sergiy Mihaylovich

Контактна інформація

Електронна пошта:
sergiyguziy@ukr.net
Реєстр:
Рада адвокатів Полтавської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Гузій Сергій Михайлович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Гузій Сергій Михайлович?

Адвокат Гузій Сергій Михайлович працює:

Як знайти адвоката Гузій Сергій Михайлович у Полтавська область?

Гузій Сергій Михайлович працює в

Як зв'язатися із адвокатом Гузій Сергій Михайлович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, . Приїхати на адресу . Адвокат Гузій Сергій Михайлович чекає на ваше звернення.