Хібен Юлія Григорівна
Hiben Yuliya Grigorivna
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 27.12.2019 на підставі заяви від 27.12.2019р.
Контактна інформація
- Телефон:
- 380977446754
- Електронна пошта:
- uliahiling@gmail.com
- Адреса:
- Васильків, вул. Фестивальна, буд. 30
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Хібен Юлія Григорівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Хібен Юлія Григорівна?
Адвокат Хібен Юлія Григорівна працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Хібен Юлія Григорівна у м. Васильків?
Хібен Юлія Григорівна працює в Васильків, вул. Фестивальна, буд. 30
Як зв'язатися із адвокатом Хібен Юлія Григорівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380977446754. Приїхати на адресу Васильків, вул. Фестивальна, буд. 30. Адвокат Хібен Юлія Григорівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |