Ісаєва Алла Володимирівна

Isaeva Alla Volodimirivna

Контактна інформація

Телефон:
380382764141
Електронна пошта:
iav_555@meta.ua
Адреса:
Хмельницький, вул. Водопровідна, буд. 45, кв. 60
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Хмельницької області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Ісаєва Алла Володимирівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Ісаєва Алла Володимирівна?

Адвокат Ісаєва Алла Володимирівна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Ісаєва Алла Володимирівна у м. Хмельницький?

Ісаєва Алла Володимирівна працює в Хмельницький, вул. Водопровідна, буд. 45, кв. 60

Як зв'язатися із адвокатом Ісаєва Алла Володимирівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380382764141. Приїхати на адресу Хмельницький, вул. Водопровідна, буд. 45, кв. 60. Адвокат Ісаєва Алла Володимирівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Ісаєва А. В.

Адвокати поруч