Колесник Дмитро Васильович
Kolesnik Dmitro VasilovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380976430795
- Електронна пошта:
- jusconsul@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Голосіївський, просп. Лобановського Валерія, буд. 119
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Колесник Дмитро Васильович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Колесник Дмитро Васильович?
Адвокат Колесник Дмитро Васильович працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Колесник Дмитро Васильович у м. Київ?
Колесник Дмитро Васильович працює в Київ, р-н Голосіївський, просп. Лобановського Валерія, буд. 119
Як зв'язатися із адвокатом Колесник Дмитро Васильович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380976430795. Приїхати на адресу Київ, р-н Голосіївський, просп. Лобановського Валерія, буд. 119. Адвокат Колесник Дмитро Васильович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |