Корабельников Євген Геннадійович
Korabelnikov Evgen GennadiyovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380663092363
- Електронна пошта:
- korabl737@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, буд. 6, корп. 7, кв. 7
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Корабельников Євген Геннадійович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Корабельников Євген Геннадійович?
Адвокат Корабельников Євген Геннадійович працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Корабельников Євген Геннадійович у м. Київ?
Корабельников Євген Геннадійович працює в Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, буд. 6, корп. 7, кв. 7
Як зв'язатися із адвокатом Корабельников Євген Геннадійович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380663092363. Приїхати на адресу Київ, р-н Оболонський, просп. Героїв Сталінграда, буд. 6, корп. 7, кв. 7. Адвокат Корабельников Євген Геннадійович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |