Корнієнко Інна Борисівна
Kornienko Inna BorisivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380504251708
- Адреса:
- Луцьк, просп. Соборності, буд. 13Б/46
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Волинської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Корнієнко Інна Борисівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Корнієнко Інна Борисівна?
Адвокат Корнієнко Інна Борисівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Корнієнко Інна Борисівна у м. Луцьк?
Корнієнко Інна Борисівна працює в Луцьк, просп. Соборності, буд. 13Б/46
Як зв'язатися із адвокатом Корнієнко Інна Борисівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380504251708. Приїхати на адресу Луцьк, просп. Соборності, буд. 13Б/46. Адвокат Корнієнко Інна Борисівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |