Котік Віталій Петрович
Kotik Vitaliy Petrovich
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 08.10.2012 на підставі заяви адвоката від 08.10.2012 р. у зв'язку із несумісністю
Контактна інформація
- Адреса:
- Житомир, вул. Велика Бердичівська, буд. 28/1, кв. 4
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Житомирської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Котік Віталій Петрович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Котік Віталій Петрович?
Адвокат Котік Віталій Петрович працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Котік Віталій Петрович у м. Житомир?
Котік Віталій Петрович працює в Житомир, вул. Велика Бердичівська, буд. 28/1, кв. 4
Як зв'язатися із адвокатом Котік Віталій Петрович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, . Приїхати на адресу Житомир, вул. Велика Бердичівська, буд. 28/1, кв. 4. Адвокат Котік Віталій Петрович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |