Коваленко Олександр Прокопович

Kovalenko Oleksandr Prokopovich

Контактна інформація

Телефон:
380672421218
Електронна пошта:
aleksander53@gmail.com
Адреса:
Київ, вул. Янтарна, буд. 12, літ. А
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Київської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Коваленко Олександр Прокопович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Коваленко Олександр Прокопович?

Адвокат Коваленко Олександр Прокопович працює:

  • Понеділок: 08:00 - 17:00
  • Вівторок: 08:00 - 17:00
  • Середа: 08:00 - 17:00
  • Четвер: 08:00 - 17:00
  • П'ятниця: 08:00 - 17:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Коваленко Олександр Прокопович у м. Київ?

Коваленко Олександр Прокопович працює в Київ, вул. Янтарна, буд. 12, літ. А

Як зв'язатися із адвокатом Коваленко Олександр Прокопович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380672421218. Приїхати на адресу Київ, вул. Янтарна, буд. 12, літ. А. Адвокат Коваленко Олександр Прокопович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 08:00 17:00
Вівторок 08:00 17:00
Середа 08:00 17:00
Четвер 08:00 17:00
П'ятниця 08:00 17:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Коваленко О. П.

Адвокати поруч