Кузьменко Олена Сергіївна
Kuzmenko Olena SergiivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380632509505
- Електронна пошта:
- elenkuzmenkovaa@gmail.com
- Адреса:
- Київ, р-н Голосіївський, вул. Велика Васильківська, буд. 100
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Кузьменко Олена Сергіївна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Кузьменко Олена Сергіївна?
Адвокат Кузьменко Олена Сергіївна працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Кузьменко Олена Сергіївна у м. Київ?
Кузьменко Олена Сергіївна працює в Київ, р-н Голосіївський, вул. Велика Васильківська, буд. 100
Як зв'язатися із адвокатом Кузьменко Олена Сергіївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380632509505. Приїхати на адресу Київ, р-н Голосіївський, вул. Велика Васильківська, буд. 100. Адвокат Кузьменко Олена Сергіївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |