Кузнєцова Марина Олександрівна

Kuznecova Marina Oleksandrivna

Контактна інформація

Телефон:
380674050620
Електронна пошта:
mkuznietsovawork@gmail.com
Адреса:
Житомир, вул. Велика Бердичівська, буд. 41, кв. 76
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Житомирської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Кузнєцова Марина Олександрівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Кузнєцова Марина Олександрівна?

Адвокат Кузнєцова Марина Олександрівна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 19:00
  • Вівторок: 09:00 - 19:00
  • Середа: 09:00 - 19:00
  • Четвер: 09:00 - 19:00
  • П'ятниця: 09:00 - 19:00
  • Субота: 11:00 - 16:00

Як знайти адвоката Кузнєцова Марина Олександрівна у м. Житомир?

Кузнєцова Марина Олександрівна працює в Житомир, вул. Велика Бердичівська, буд. 41, кв. 76

Як зв'язатися із адвокатом Кузнєцова Марина Олександрівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380674050620. Приїхати на адресу Житомир, вул. Велика Бердичівська, буд. 41, кв. 76. Адвокат Кузнєцова Марина Олександрівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 19:00
Вівторок 09:00 19:00
Середа 09:00 19:00
Четвер 09:00 19:00
П'ятниця 09:00 19:00
Субота 11:00 16:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Кузнєцова . О.

Адвокати поруч