Лагутіна Лариса Сергіївна
Lagutina Larisa SergiivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380505333381
- Адреса:
- Сімферополь, р-н Київський, вул. Л Чайкіной, буд. 1
- Реєстр:
- Рада адвокатів Автономної Республіки Крим
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Лагутіна Лариса Сергіївна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Лагутіна Лариса Сергіївна?
Адвокат Лагутіна Лариса Сергіївна працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Лагутіна Лариса Сергіївна у м. Сімферополь?
Лагутіна Лариса Сергіївна працює в Сімферополь, р-н Київський, вул. Л Чайкіной, буд. 1
Як зв'язатися із адвокатом Лагутіна Лариса Сергіївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380505333381. Приїхати на адресу Сімферополь, р-н Київський, вул. Л Чайкіной, буд. 1. Адвокат Лагутіна Лариса Сергіївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |