Лукавий Юрій Петрович
Lukaviy Yuriy PetrovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380936161333
- Електронна пошта:
- jura-nuk@ukr.net
- Адреса:
- Бориспіль, вул. Марії Приймаченко, буд. 4-А/2
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Лукавий Юрій Петрович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Лукавий Юрій Петрович?
Адвокат Лукавий Юрій Петрович працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Лукавий Юрій Петрович у м. Бориспіль?
Лукавий Юрій Петрович працює в Бориспіль, вул. Марії Приймаченко, буд. 4-А/2
Як зв'язатися із адвокатом Лукавий Юрій Петрович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380936161333. Приїхати на адресу Бориспіль, вул. Марії Приймаченко, буд. 4-А/2. Адвокат Лукавий Юрій Петрович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |