Мартиник Оксана Василівна
Martinik Oksana VasilivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380671808860
- Електронна пошта:
- lviv-lawyer@ukr.net
- Адреса:
- Луцьк, вул. Гончара О., буд. 1, літ. А, кв. 24
- Діяльність:
- в Адвокатське об'єднання: "Смалюх,Мартиник, Сахарук і партнери"
- Реєстр:
- Рада адвокатів Волинської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Мартиник Оксана Василівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Мартиник Оксана Василівна?
Адвокат Мартиник Оксана Василівна працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Мартиник Оксана Василівна у м. Луцьк?
Мартиник Оксана Василівна працює в Луцьк, вул. Гончара О., буд. 1, літ. А, кв. 24
Як зв'язатися із адвокатом Мартиник Оксана Василівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380671808860. Приїхати на адресу Луцьк, вул. Гончара О., буд. 1, літ. А, кв. 24. Адвокат Мартиник Оксана Василівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |