Можайська Ганна Дмитрівна
Mogayska Ganna Dmitrivna
Право на заняття адвокатською діяльністю припинено згідно п.1 ч.1 ст.32 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 14.06.2021 на підставі подання адвокатом заяви
Контактна інформація
- Телефон:
- 380671600140
- Адреса:
- Нововолинськ, вул. Дорожна, буд. 4
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Волинської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Можайська Ганна Дмитрівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Можайська Ганна Дмитрівна?
Адвокат Можайська Ганна Дмитрівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Можайська Ганна Дмитрівна у м. Нововолинськ?
Можайська Ганна Дмитрівна працює в Нововолинськ, вул. Дорожна, буд. 4
Як зв'язатися із адвокатом Можайська Ганна Дмитрівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380671600140. Приїхати на адресу Нововолинськ, вул. Дорожна, буд. 4. Адвокат Можайська Ганна Дмитрівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |