Мосін Сергій Олександрович
Mosin Sergiy OleksandrovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380503397831
- Адреса:
- Луцьк, вул. Дубнівська, буд. 22Б/38
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Волинської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Мосін Сергій Олександрович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Мосін Сергій Олександрович?
Адвокат Мосін Сергій Олександрович працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Мосін Сергій Олександрович у м. Луцьк?
Мосін Сергій Олександрович працює в Луцьк, вул. Дубнівська, буд. 22Б/38
Як зв'язатися із адвокатом Мосін Сергій Олександрович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380503397831. Приїхати на адресу Луцьк, вул. Дубнівська, буд. 22Б/38. Адвокат Мосін Сергій Олександрович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |