Мусієнко Жан Юрійович
Musienko Gan YuriyovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380662177616
- Електронна пошта:
- musjan68@gmail.com
- Адреса:
- Кременчук, р-н Крюківський, пров. 1 Деповський, буд. 7
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Полтавської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Мусієнко Жан Юрійович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Мусієнко Жан Юрійович?
Адвокат Мусієнко Жан Юрійович працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Мусієнко Жан Юрійович у м. Кременчук?
Мусієнко Жан Юрійович працює в Кременчук, р-н Крюківський, пров. 1 Деповський, буд. 7
Як зв'язатися із адвокатом Мусієнко Жан Юрійович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380662177616. Приїхати на адресу Кременчук, р-н Крюківський, пров. 1 Деповський, буд. 7. Адвокат Мусієнко Жан Юрійович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |