Музичко Руслана Василівна

Muzichko Ruslana Vasilivna

Контактна інформація

Телефон:
380522222795
Електронна пошта:
rm@muzychkolaw.com
Адреса:
Кропивницький, р-н Подільський, вул. Віктора Чміленка, буд. 72, кв. 6
Діяльність:
в Адвокатське бюро: "РУСЛАНА МУЗИЧКО"
Реєстр:
Рада адвокатів Кіровоградської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Музичко Руслана Василівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Музичко Руслана Василівна?

Адвокат Музичко Руслана Василівна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Музичко Руслана Василівна у м. Кропивницький?

Музичко Руслана Василівна працює в Кропивницький, р-н Подільський, вул. Віктора Чміленка, буд. 72, кв. 6

Як зв'язатися із адвокатом Музичко Руслана Василівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380522222795. Приїхати на адресу Кропивницький, р-н Подільський, вул. Віктора Чміленка, буд. 72, кв. 6. Адвокат Музичко Руслана Василівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Музичко Р. В.

Адвокати поруч