Мягкий Андрій Вікторович
Myagkiy Andriy ViktorovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380675203223
- Електронна пошта:
- ma@advocate-ua.com
- Адреса:
- Кропивницький, р-н Подільський, вул. Пашутінська, буд. 63
- Діяльність:
- в Адвокатське об'єднання: "АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ "АНДРІЙ МЯГКИЙ І ПАРТНЕРИ""
- Реєстр:
- Рада адвокатів Кіровоградської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Мягкий Андрій Вікторович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Мягкий Андрій Вікторович?
Адвокат Мягкий Андрій Вікторович працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Мягкий Андрій Вікторович у м. Кропивницький?
Мягкий Андрій Вікторович працює в Кропивницький, р-н Подільський, вул. Пашутінська, буд. 63
Як зв'язатися із адвокатом Мягкий Андрій Вікторович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380675203223. Приїхати на адресу Кропивницький, р-н Подільський, вул. Пашутінська, буд. 63. Адвокат Мягкий Андрій Вікторович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |
Адвокати поруч
- Іванченко Володимир Володимирович
- Бабков Олександр Олександрович
- Браверман Владислав Олександрович
- Вільганюк Роман Євгенійович
- Вербицький Володимир Володимирович
- Вербицький Ярослав Володимирович
- Герасименко Марк Валерійович
- Дуднік Ангеліна Миколаївна
- Захарченко Ігор Васильович
- Коваленко Іван Анатолійович