Ничипорук Олександр Васильович

Nichiporuk Oleksandr Vasilovich

Контактна інформація

Телефон:
380674704947
Електронна пошта:
aisor777@yandex.ru
Адреса:
Житомир, р-н Богунський, вул. Чапаєва, буд. 7
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Житомирської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Ничипорук Олександр Васильович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Ничипорук Олександр Васильович?

Адвокат Ничипорук Олександр Васильович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Ничипорук Олександр Васильович у м. Житомир?

Ничипорук Олександр Васильович працює в Житомир, р-н Богунський, вул. Чапаєва, буд. 7

Як зв'язатися із адвокатом Ничипорук Олександр Васильович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380674704947. Приїхати на адресу Житомир, р-н Богунський, вул. Чапаєва, буд. 7. Адвокат Ничипорук Олександр Васильович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Ничипорук О. В.

Адвокати поруч