Новічевський Юрій Васильович
Novichevskiy Yuriy Vasilovich
Право на заняття адвокатською діяльністю припинено згідно п.1 ч.1 ст.32 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 08.07.2019 на підставі подання адвокатом заяви
Контактна інформація
- Телефон:
- 380993088823
- Електронна пошта:
- novichevsky@ukr.net
- Адреса:
- Ковель, вул. Сеченова, буд. 9
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Волинської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Новічевський Юрій Васильович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Новічевський Юрій Васильович?
Адвокат Новічевський Юрій Васильович працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 11:00 - 16:00
Як знайти адвоката Новічевський Юрій Васильович у м. Ковель?
Новічевський Юрій Васильович працює в Ковель, вул. Сеченова, буд. 9
Як зв'язатися із адвокатом Новічевський Юрій Васильович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380993088823. Приїхати на адресу Ковель, вул. Сеченова, буд. 9. Адвокат Новічевський Юрій Васильович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 11:00 | 16:00 |