Овчаренко Олена Юріївна
Ovcharenko Olena YuriivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380993149059
- Електронна пошта:
- advocateovcharenko@ukr.net
- Адреса:
- Кременчук, р-н Крюківський, вул. Івана Мазепи, буд. 45, кв. 33
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Полтавської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Овчаренко Олена Юріївна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Овчаренко Олена Юріївна?
Адвокат Овчаренко Олена Юріївна працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Овчаренко Олена Юріївна у м. Кременчук?
Овчаренко Олена Юріївна працює в Кременчук, р-н Крюківський, вул. Івана Мазепи, буд. 45, кв. 33
Як зв'язатися із адвокатом Овчаренко Олена Юріївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380993149059. Приїхати на адресу Кременчук, р-н Крюківський, вул. Івана Мазепи, буд. 45, кв. 33. Адвокат Овчаренко Олена Юріївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |