Пархоменко Денис Миколайович

Parhomenko Denis Mikolayovich

Контактна інформація

Телефон:
380671400183
Електронна пошта:
advokatparhomenko.vn@gmail.com
Адреса:
Вінниця, вул. Архітектора Артинова, буд. 19, кв. 9
Діяльність:
в Адвокатське об'єднання: "АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ "ВАШ АДВОКАТ""
Реєстр:
Рада адвокатів Вінницької області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Пархоменко Денис Миколайович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Пархоменко Денис Миколайович?

Адвокат Пархоменко Денис Миколайович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Пархоменко Денис Миколайович у м. Вінниця?

Пархоменко Денис Миколайович працює в Вінниця, вул. Архітектора Артинова, буд. 19, кв. 9

Як зв'язатися із адвокатом Пархоменко Денис Миколайович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380671400183. Приїхати на адресу Вінниця, вул. Архітектора Артинова, буд. 19, кв. 9. Адвокат Пархоменко Денис Миколайович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Пархоменко Д. М.

Адвокати поруч