Павлюк Олена Олексіївна
Pavlyuk Olena Oleksiivna
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 01.10.2019 на підставі поданої заяви від 01.10.2019р.
Контактна інформація
- Телефон:
- 380672732121
- Електронна пошта:
- pav-lav@meta.ua
- Адреса:
- Вінниця, вул. Максима Шимка, буд. 30, кв. 43
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Вінницької області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Павлюк Олена Олексіївна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Павлюк Олена Олексіївна?
Адвокат Павлюк Олена Олексіївна працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Павлюк Олена Олексіївна у м. Вінниця?
Павлюк Олена Олексіївна працює в Вінниця, вул. Максима Шимка, буд. 30, кв. 43
Як зв'язатися із адвокатом Павлюк Олена Олексіївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380672732121. Приїхати на адресу Вінниця, вул. Максима Шимка, буд. 30, кв. 43. Адвокат Павлюк Олена Олексіївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |