Пілецька Ірина Іванівна

Pilecka Irina Ivanivna

Контактна інформація

Електронна пошта:
jurbisness@gmail.com
Реєстр:
Рада адвокатів Полтавської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Пілецька Ірина Іванівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Пілецька Ірина Іванівна?

Адвокат Пілецька Ірина Іванівна працює:

Як знайти адвоката Пілецька Ірина Іванівна у Полтавська область?

Пілецька Ірина Іванівна працює в

Як зв'язатися із адвокатом Пілецька Ірина Іванівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, . Приїхати на адресу . Адвокат Пілецька Ірина Іванівна чекає на ваше звернення.