Пилипчук Андрій Юрійович
Pilipchuk Andriy YuriyovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380990579998
- Електронна пошта:
- meantimeee@gmail.com
- Адреса:
- Полтава, р-н Шевченківський, вул. Огнівська, буд. 14, кв. 132
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Полтавської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Пилипчук Андрій Юрійович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Пилипчук Андрій Юрійович?
Адвокат Пилипчук Андрій Юрійович працює:
- Понеділок: 08:00 - 17:00
- Вівторок: 08:00 - 17:00
- Середа: 08:00 - 17:00
- Четвер: 08:00 - 17:00
- П'ятниця: 08:00 - 17:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Пилипчук Андрій Юрійович у м. Полтава?
Пилипчук Андрій Юрійович працює в Полтава, р-н Шевченківський, вул. Огнівська, буд. 14, кв. 132
Як зв'язатися із адвокатом Пилипчук Андрій Юрійович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380990579998. Приїхати на адресу Полтава, р-н Шевченківський, вул. Огнівська, буд. 14, кв. 132. Адвокат Пилипчук Андрій Юрійович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 08:00 | 17:00 |
| Вівторок | 08:00 | 17:00 |
| Середа | 08:00 | 17:00 |
| Четвер | 08:00 | 17:00 |
| П'ятниця | 08:00 | 17:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |