Писаренко Галина Григорівна

Pisarenko Galina Grigorivna

Контактна інформація

Телефон:
053273804380
Електронна пошта:
gapysarenko55@gmail.com
Адреса:
Полтава, вул. Пушкіна, буд. 68
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Полтавської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Писаренко Галина Григорівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Писаренко Галина Григорівна?

Адвокат Писаренко Галина Григорівна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 11:00 - 16:00

Як знайти адвоката Писаренко Галина Григорівна у м. Полтава?

Писаренко Галина Григорівна працює в Полтава, вул. Пушкіна, буд. 68

Як зв'язатися із адвокатом Писаренко Галина Григорівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 053273804380. Приїхати на адресу Полтава, вул. Пушкіна, буд. 68. Адвокат Писаренко Галина Григорівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 11:00 16:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Писаренко Г. Г.

Адвокати поруч