Положишник Віталій Володимирович

Pologishhnik Vitaliy Volodimirovich

Контактна інформація

Телефон:
380509837106
Електронна пошта:
advokat1567vp@gmail.com
Адреса:
Полтава, р-н Шевченківський, вул. Івана Мазепи, буд. 38, кв. 10
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Полтавської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Положишник Віталій Володимирович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Положишник Віталій Володимирович?

Адвокат Положишник Віталій Володимирович працює:

  • Понеділок: 08:00 - 17:00
  • Вівторок: 08:00 - 17:00
  • Середа: 08:00 - 17:00
  • Четвер: 08:00 - 17:00
  • П'ятниця: 08:00 - 17:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Положишник Віталій Володимирович у м. Полтава?

Положишник Віталій Володимирович працює в Полтава, р-н Шевченківський, вул. Івана Мазепи, буд. 38, кв. 10

Як зв'язатися із адвокатом Положишник Віталій Володимирович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380509837106. Приїхати на адресу Полтава, р-н Шевченківський, вул. Івана Мазепи, буд. 38, кв. 10. Адвокат Положишник Віталій Володимирович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 08:00 17:00
Вівторок 08:00 17:00
Середа 08:00 17:00
Четвер 08:00 17:00
П'ятниця 08:00 17:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Положишник В. В.

Адвокати поруч