Присяжна Діана Володимирівна
Prisyagna Diana Volodimirivna
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 20.10.2020 на підставі заяви адвоката від 20.10.2020 року
Контактна інформація
- Телефон:
- 380971936304
- Електронна пошта:
- dianka29@ukr.net
- Адреса:
- Полтава, р-н Шевченківський, вул. Івана Мазепи, буд. 21, кв. 31
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Полтавської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Присяжна Діана Володимирівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Присяжна Діана Володимирівна?
Адвокат Присяжна Діана Володимирівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Присяжна Діана Володимирівна у м. Полтава?
Присяжна Діана Володимирівна працює в Полтава, р-н Шевченківський, вул. Івана Мазепи, буд. 21, кв. 31
Як зв'язатися із адвокатом Присяжна Діана Володимирівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380971936304. Приїхати на адресу Полтава, р-н Шевченківський, вул. Івана Мазепи, буд. 21, кв. 31. Адвокат Присяжна Діана Володимирівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |