Пшеничний Олександр Леонідович

Pshhenichniy Oleksandr Leonidovich

Контактна інформація

Телефон:
380675309941
Електронна пошта:
a.wheat@ukr.net
Адреса:
Кременчук, р-н Автозаводський, вул. Соборна, буд. 16/9
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Полтавської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Пшеничний Олександр Леонідович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Пшеничний Олександр Леонідович?

Адвокат Пшеничний Олександр Леонідович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Пшеничний Олександр Леонідович у м. Кременчук?

Пшеничний Олександр Леонідович працює в Кременчук, р-н Автозаводський, вул. Соборна, буд. 16/9

Як зв'язатися із адвокатом Пшеничний Олександр Леонідович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380675309941. Приїхати на адресу Кременчук, р-н Автозаводський, вул. Соборна, буд. 16/9. Адвокат Пшеничний Олександр Леонідович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Пшеничний О. Л.

Адвокати поруч