Риль Вадим Євгенійович
Ril Vadim EvgeniyovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380675302455
- Електронна пошта:
- rylvadim1@gmail.com
- Адреса:
- Кременчук, р-н Автозаводський, вул. 1905 року, буд. 7, кв. 7
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Полтавської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Риль Вадим Євгенійович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Риль Вадим Євгенійович?
Адвокат Риль Вадим Євгенійович працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Риль Вадим Євгенійович у м. Кременчук?
Риль Вадим Євгенійович працює в Кременчук, р-н Автозаводський, вул. 1905 року, буд. 7, кв. 7
Як зв'язатися із адвокатом Риль Вадим Євгенійович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380675302455. Приїхати на адресу Кременчук, р-н Автозаводський, вул. 1905 року, буд. 7, кв. 7. Адвокат Риль Вадим Євгенійович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |