Руденко Олександр Валерійович

Rudenko Oleksandr Valeriyovich

Контактна інформація

Телефон:
380503589283
Електронна пошта:
a.rudenko@arstrong.com.ua
Адреса:
Одеса, р-н Київський, вул. Люстдорфська дорога, буд. 167
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Одеської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Руденко Олександр Валерійович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Руденко Олександр Валерійович?

Адвокат Руденко Олександр Валерійович працює:

  • Понеділок: 08:00 - 17:00
  • Вівторок: 08:00 - 17:00
  • Середа: 08:00 - 17:00
  • Четвер: 08:00 - 17:00
  • П'ятниця: 08:00 - 17:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Руденко Олександр Валерійович у м. Одеса?

Руденко Олександр Валерійович працює в Одеса, р-н Київський, вул. Люстдорфська дорога, буд. 167

Як зв'язатися із адвокатом Руденко Олександр Валерійович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380503589283. Приїхати на адресу Одеса, р-н Київський, вул. Люстдорфська дорога, буд. 167. Адвокат Руденко Олександр Валерійович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 08:00 17:00
Вівторок 08:00 17:00
Середа 08:00 17:00
Четвер 08:00 17:00
П'ятниця 08:00 17:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Руденко О. В.

Адвокати поруч