Саєнко Максим Олександрович

Saenko Maksim Oleksandrovich

Контактна інформація

Телефон:
380505808110
Електронна пошта:
creativeadvocat@gmail.com
Адреса:
08156, Київська обл., Бучанський р-н., с. Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева, буд. 7, літ. А, кв. 21
Діяльність:
в Адвокатське об'єднання: "АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "АСОЦІАЦІЯ КРЕАТИВНИХ АДВОКАТІВ"
Реєстр:
Рада адвокатів Київської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Саєнко Максим Олександрович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Саєнко Максим Олександрович?

Адвокат Саєнко Максим Олександрович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Саєнко Максим Олександрович у с. Софіївська Борщагівка?

Саєнко Максим Олександрович працює в

Як зв'язатися із адвокатом Саєнко Максим Олександрович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380505808110. Приїхати на адресу . Адвокат Саєнко Максим Олександрович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Саєнко М. О.

Адвокати поруч