Шенк Ольга Юріївна
Shhenk Olga YuriivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380443913377
- Електронна пошта:
- olga.shenk@cms-cmck.com
- Адреса:
- Київ, р-н Шевченківський, вул. Володимирська, буд. 38
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Київської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Шенк Ольга Юріївна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Шенк Ольга Юріївна?
Адвокат Шенк Ольга Юріївна працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Шенк Ольга Юріївна у м. Київ?
Шенк Ольга Юріївна працює в Київ, р-н Шевченківський, вул. Володимирська, буд. 38
Як зв'язатися із адвокатом Шенк Ольга Юріївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380443913377. Приїхати на адресу Київ, р-н Шевченківський, вул. Володимирська, буд. 38. Адвокат Шенк Ольга Юріївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |