Шевченко Станіслав Миколайович
Shhevchenko Stanislav MikolayovichКонтактна інформація
- Телефон:
- 380671398350
- Електронна пошта:
- advokatcenter24@gmail.com
- Адреса:
- Кременчук, р-н Крюківський, вул. Гагаріна, буд. 27/4
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Полтавської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Шевченко Станіслав Миколайович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Шевченко Станіслав Миколайович?
Адвокат Шевченко Станіслав Миколайович працює:
- Понеділок: 09:00 - 18:00
- Вівторок: 09:00 - 18:00
- Середа: 09:00 - 18:00
- Четвер: 09:00 - 18:00
- П'ятниця: 09:00 - 18:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Шевченко Станіслав Миколайович у м. Кременчук?
Шевченко Станіслав Миколайович працює в Кременчук, р-н Крюківський, вул. Гагаріна, буд. 27/4
Як зв'язатися із адвокатом Шевченко Станіслав Миколайович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380671398350. Приїхати на адресу Кременчук, р-н Крюківський, вул. Гагаріна, буд. 27/4. Адвокат Шевченко Станіслав Миколайович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 18:00 |
| Вівторок | 09:00 | 18:00 |
| Середа | 09:00 | 18:00 |
| Четвер | 09:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 18:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |