Татарко Дмитро Анатолійович
Tatarko Dmitro Anatoliyovich
Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 15.05.2019 на підставі заяви адвоката.
Контактна інформація
- Телефон:
- 380663138243
- Електронна пошта:
- tatarko.dima@gmail.com
- Адреса:
- Кропивницький, р-н Фортечний, вул. Академіка Тамма, буд. 2, кв. 54
- Діяльність:
- (Індивідуальна адвокатська діяльність)
- Реєстр:
- Рада адвокатів Кіровоградської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Татарко Дмитро Анатолійович
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Татарко Дмитро Анатолійович?
Адвокат Татарко Дмитро Анатолійович працює:
- Понеділок: 09:00 - 19:00
- Вівторок: 09:00 - 19:00
- Середа: 09:00 - 19:00
- Четвер: 09:00 - 19:00
- П'ятниця: 09:00 - 19:00
- Субота: 10:00 - 18:00
Як знайти адвоката Татарко Дмитро Анатолійович у м. Кропивницький?
Татарко Дмитро Анатолійович працює в Кропивницький, р-н Фортечний, вул. Академіка Тамма, буд. 2, кв. 54
Як зв'язатися із адвокатом Татарко Дмитро Анатолійович?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380663138243. Приїхати на адресу Кропивницький, р-н Фортечний, вул. Академіка Тамма, буд. 2, кв. 54. Адвокат Татарко Дмитро Анатолійович чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 19:00 |
| Вівторок | 09:00 | 19:00 |
| Середа | 09:00 | 19:00 |
| Четвер | 09:00 | 19:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 19:00 |
| Субота | 10:00 | 18:00 |
Адвокати поруч
- Іванченко Володимир Володимирович
- Бабков Олександр Олександрович
- Браверман Владислав Олександрович
- Вільганюк Роман Євгенійович
- Вербицький Володимир Володимирович
- Вербицький Ярослав Володимирович
- Герасименко Марк Валерійович
- Дуднік Ангеліна Миколаївна
- Захарченко Ігор Васильович
- Коваленко Іван Анатолійович