Тертична Валентина Петрівна

Tertichna Valentina Petrivna

Контактна інформація

Телефон:
380505504982
Електронна пошта:
valentyna.tertychna@ukr.net
Адреса:
Кропивницький, пров. Кінний, буд. 6, кв. 72
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів Кіровоградської області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Тертична Валентина Петрівна

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Тертична Валентина Петрівна?

Адвокат Тертична Валентина Петрівна працює:

  • Понеділок: 09:00 - 20:00
  • Вівторок: 09:00 - 20:00
  • Середа: 09:00 - 20:00
  • Четвер: 09:00 - 20:00
  • П'ятниця: 09:00 - 20:00
  • Субота: 09:00 - 15:00

Як знайти адвоката Тертична Валентина Петрівна у м. Кропивницький?

Тертична Валентина Петрівна працює в Кропивницький, пров. Кінний, буд. 6, кв. 72

Як зв'язатися із адвокатом Тертична Валентина Петрівна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380505504982. Приїхати на адресу Кропивницький, пров. Кінний, буд. 6, кв. 72. Адвокат Тертична Валентина Петрівна чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 20:00
Вівторок 09:00 20:00
Середа 09:00 20:00
Четвер 09:00 20:00
П'ятниця 09:00 20:00
Субота 09:00 15:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Тертична В. П.

Адвокати поруч