Тимошенко Катерина Валеріївна

Timoshhenko Katerina Valeriivna

Контактна інформація

Електронна пошта:
advokat_kateryna_tymoshenko@ukr.net
Реєстр:
Рада адвокатів Запорізької області

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Тимошенко Катерина Валеріївна

Катерина
08.07.2025

Дуже професійний адвокат. З якісним підходом до справи. Завжди вислухає, залучається у справу всебічно та повно. Мала досвід спілкування з іншими адвокатами, результату було нуль. А Катерина Валеріївна допомогла владнати проблему з легкістю.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Тимошенко Катерина Валеріївна?

Адвокат Тимошенко Катерина Валеріївна працює:

Як знайти адвоката Тимошенко Катерина Валеріївна у Запорізька область?

Тимошенко Катерина Валеріївна працює в

Як зв'язатися із адвокатом Тимошенко Катерина Валеріївна?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, . Приїхати на адресу . Адвокат Тимошенко Катерина Валеріївна чекає на ваше звернення.