Варвянська Олена Михайлівна
Varvyanska Olena MihaylivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 380672147006
- Електронна пошта:
- system108@gmail.com
- Адреса:
- Луцьк, просп. Волі, буд. 6, оф. 75
- Діяльність:
- в Адвокатське об'єднання: "ОТП ЛІГАЛ"
- Реєстр:
- Рада адвокатів Волинської області
Зверніться до адвоката онлайн
Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.
Відгуки про роботу адвоката Варвянська Олена Михайлівна
Поширені запитання
Який графік роботи адвоката Варвянська Олена Михайлівна?
Адвокат Варвянська Олена Михайлівна працює:
- Понеділок: 09:00 - 20:00
- Вівторок: 09:00 - 20:00
- Середа: 09:00 - 20:00
- Четвер: 09:00 - 20:00
- П'ятниця: 09:00 - 20:00
- Субота: 09:00 - 15:00
Як знайти адвоката Варвянська Олена Михайлівна у м. Луцьк?
Варвянська Олена Михайлівна працює в Луцьк, просп. Волі, буд. 6, оф. 75
Як зв'язатися із адвокатом Варвянська Олена Михайлівна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380672147006. Приїхати на адресу Луцьк, просп. Волі, буд. 6, оф. 75. Адвокат Варвянська Олена Михайлівна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 09:00 | 20:00 |
| Вівторок | 09:00 | 20:00 |
| Середа | 09:00 | 20:00 |
| Четвер | 09:00 | 20:00 |
| П'ятниця | 09:00 | 20:00 |
| Субота | 09:00 | 15:00 |