Василенко Сергій Анатолійович

Vasilenko Sergiy Anatoliyovich

Контактна інформація

Телефон:
380445377382
Адреса:
Київ, р-н Оболонський, вул. Маршала Тимошенка, буд. 21, корп. 12-А, оф. 201
Діяльність:
(Індивідуальна адвокатська діяльність)
Реєстр:
Рада адвокатів міста Києва

Зверніться до адвоката онлайн

Будь ласка, залиште свою заявку, і адвокат зв’яжеться з вами у найкоротший термін.

Відгуки про роботу адвоката Василенко Сергій Анатолійович

У адвоката ще немає відгуків, Ви можете залишити перший відгук.

Написати відук про адвоката

Поширені запитання

Який графік роботи адвоката Василенко Сергій Анатолійович?

Адвокат Василенко Сергій Анатолійович працює:

  • Понеділок: 09:00 - 18:00
  • Вівторок: 09:00 - 18:00
  • Середа: 09:00 - 18:00
  • Четвер: 09:00 - 18:00
  • П'ятниця: 09:00 - 18:00
  • Субота: 10:00 - 18:00

Як знайти адвоката Василенко Сергій Анатолійович у м. Київ?

Василенко Сергій Анатолійович працює в Київ, р-н Оболонський, вул. Маршала Тимошенка, буд. 21, корп. 12-А, оф. 201

Як зв'язатися із адвокатом Василенко Сергій Анатолійович?

Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 380445377382. Приїхати на адресу Київ, р-н Оболонський, вул. Маршала Тимошенка, буд. 21, корп. 12-А, оф. 201. Адвокат Василенко Сергій Анатолійович чекає на ваше звернення.

Графік роботи

Понеділок 09:00 18:00
Вівторок 09:00 18:00
Середа 09:00 18:00
Четвер 09:00 18:00
П'ятниця 09:00 18:00
Субота 10:00 18:00
Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Василенко С. А.

Адвокати поруч